FERIE Z BIBLIOTEKĄ I GOK

Ferie zimowe 2024 już za nami. W tym roku, zimowa laba w naszym województwie, przypadła w II turze, t. j. 29.01-09.02. Podobnie jak w latach poprzednich, staraliśmy się przygotować dla najmłodszych, różnorodną ofertę zajęć i wyjazdów.

Pracownią Orange w Grabowcu, zajmują się pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury, którzy mają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego też nie narzekaliśmy na frekwencję. W pierwszym tygodniu ferii, dzieciaki bawiły się muzyką, czego efektem jest nagranie w naszym Studiu G-Sound, energetycznego przeboju. Wszystkie zorganizowane przez nas działania można zobaczyć na teledysku, m. in.: gry i zabawy zespołowe, kalambury, zajęcia z książką, warsztaty robienia szmacianych lalek, zajęcia kulinarne (imprezowe kanapeczki i koreczki), wyjazdy do Parku Trampolin w Zamościu i McDonald’s.

Dzieci mogły testować, nowy, interaktywny sprzęt, zakupiony ostatnio przez bibliotekę, która była też sponsorem zdrowych, owocowych przekąsek. Bawiliśmy się świetnie! Teraz czas na naukę…

WIDEO PODSUMOWANIE

GALERIA