Halny

Remigiusz Mróz

Fani serii o komisarzu Wiktorze Forście autorstwa mistrza polskich kryminałów, Remigiusza Mroza, z pewnością ucieszą się z wiadomości, że powstała kolejna, szósta z kolei część jego przygód. Czy autor znów wprowadzi Cię do świata, gdzie nieustraszony policjant ryzykuje życiem, by schwytać sprawcę? Silne emocje gwarantowane w Halnym!

Trzy lata po złapaniu Bestii z Giewontu

Wiktor Forst przypłacił zdrowiem pogoń za seryjnym mordercą, którym był Iwo Eliasz. Podhale odetchnęło z ulgą, kiedy Bestia z Giewontu została unieszkodliwiona. Przez trzy lata panował względny spokój. Jednak nie trwał on długo, bo przy kaplicy na Wiktorówkach zostały znalezione zmasakrowane zwłoki. Czy koszmar powrócił? Sprawy może podjąć się tylko jeden człowiek. Nie wiadomo jednak, gdzie jest Wiktor Forst?

Rusza śledztwo

Do Zakopanego dociera prokurator Dominika Wadryś-Hansen, która zapoznaje się ze sprawą. Chodzi o bestialsko zamordowaną kobietę, która została rozcięta na pół, a jej wnętrzności wyciągnięto na wierzch. W ustach ma monetę, która wydaje się być taka sama, jak ta używana przez Eliasza. Czy mamy do czynienia z naśladowcą? Zobacz sam.

Dominika nie wie, gdzie przebywa komisarz Forst, a gorączkowo potrzebuje jego wsparcia, bo Eliasz chce pomóc w ujęciu sprawcy, ale zastrzega, że będzie rozmawiał tylko z Wiktorem Forstem. Czy komisarz podejmie wyznanie? Czy się odnajdzie? Zobacz, jak potoczą się jego losy. Co z prokurator Wadryś-Hansen? Czy mamy do czynienia z nową Bestią z Giewontu?

Tytuł:Halny
Seria:Komisarz Forst
Autor:Mróz Remigiusz
Wydawnictwo:Wydawnictwo Filia
Język wydania:polski
Język oryginału:polski
Numer wydania:I
Data premiery:2020-10-28
Rok wydania:2020