Chłopiec z lasu

Harlan Coben

Czy chcesz poczuć dreszczyk emocji na plecach podczas przerzucania kolejnych stron książki? Gustujesz w kryminałach, które do samego końca trzymają w napięciu i bez reszty wciągają czytelnika w swoją fabułę? Sięgnij po pozycję Chłopiec z lasu autorstwa Harlana Cobena.

Kim jest tytułowy Chłopiec z lasu?

Mistrz gatunku kryminalnego Harlan Coben opowie historię mężczyzny, angażującego się w śledztwo mające na celu odnalezienie zaginionej dziewczyny. Zanim jednak dowiesz się, co się z nią stało, poznasz historię Wilde`a – zaginionego w lesie chłopca. W 1986 roku w Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain w New Jersey odnaleziono dziecko, którego stan był tragiczny. Kompletnie wystraszony chłopiec, brudny, wręcz dziki nie potrafił niczego powiedzieć. Rozumiał za to, co mówili do niego inni. Nikt nie miał pojęcia, kim jest, skąd wziął się w lesie i jak długo w nim był. On sam, nawet po latach, nie potrafił sobie przypomnieć, co się wydarzyło.

Czy historia zaginionej dziewczyny mu w tym pomoże? Tak, to właśnie tytułowy Chłopiec z lasu rozpocznie poszukiwania nastolatki, nikt bowiem tak dobrze, jak on nie wie, jak to jest być zdanym tylko na siebie.

Jak skończy się ta historia? Czy Wilde znajdzie dziewczynę i dlaczego jej najbliżsi w ogóle nie przejmują się jej losem?

Tytuł:Chłopiec z lasu
Autor:Coben Harlan
Tłumaczenie:Szulc Andrzej
Wydawnictwo:Wydawnictwo Albatros
Język wydania:polski
Język oryginału:angielski
Liczba stron:416
Numer wydania:I
Data premiery:2020-11-12
Rok wydania:2020