FARMA ILUZJI

Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się wycieczka do Parku Edukacji i Rozrywki w Mościskach k. Woli Życkiej. Odwiedziliśmy „Farmę Iluzji” dwukrotnie w dniach 18 lipca i 10 sierpnia. Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania najbardziej popularnych miejsc, a mianowicie Latającej Chaty Tajemnic, w której nie sposób było ustać w jednym miejscu oraz lewitujący kran, który w niewiadomy sposób wisiał w powietrzu i leciała z niego woda.

Niezapomnianych wrażeń dostarczyły nam przejażdżki na tratwie, karuzela, trampoliny, statek piracki, laserowa misja, tunel zapomnienia, gdzie niejednemu zakręciło się w głowie. Spacerując po farmie mieliśmy okazję podziwiać iluzyjne eksponaty, takie jak: studnia nieskończoności, ścieżka złudzeń, niemożliwy trójkąt, meble olbrzyma, kopalnię złota czy magiczny kręcący się domek.

Podczas pobytu na Farmie Iluzji dzieci miały możliwość pływania w kulach wodnych. Zwiedziliśmy również Grobowiec Faraona, w którym poznaliśmy historię jednego z najbardziej tajemniczych władców Egiptu Tutenchamona, obejrzeliśmy faraońskie insygnia oraz zobaczyliśmy mumię, która wszystkich wystraszyła. Chwilą wytchnienia był pokaz iluzji na scenie i ciepły posiłek, który dodał nam sił na dalsze zwiedzanie i korzystanie z atrakcji.

2017.08.10 - FARMA ILUZJI