ZAWÓD Z PASJĄ – SPOTKANIE Z DZIENNIKARKĄ

W dniu 29.10.2019 r. w ramach nowego cyklu spotkań „Zawód z Pasją”, gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Grabowcu była, pochodząca z Grabowca, Joanna Nowicka, dziennikarka prasowa Tygodnika Zamojskiego. Pierwsze jej próby pisarskie ujawniły się już w wieku gimnazjalnym. Będąc na studiach publikowała swoje artykuły na łamach czasopism studenckich. W naszej bibliotece autorka spotkała się z klasami VII oraz klasą I liceum. Opowiadała o warsztacie pracy dziennikarza. Jakie jest życie dziennikarza? Zapracowane, ale nie nudne! Reporterzy jeżdżą, słuchają i piszą. Każdy dzień, tak jak każdy artykuł jest inny. Ulubionym tematem pani Joasi są zwierzęta i otaczająca nas przyroda. Spotkanie zaowocowało dużą ilością pytań, a pani Joasia okazała się niezwykle miłą, pełną humoru, sympatyczną osobą.

2019.10.29 - Zawód z pasją - spotkanie z dziennikarką