FERIE 2018

Ferie zimowe 2018 już za nami. Przez dwa tygodnie odbywały się różne zajęcia dla dzieci i młodzieży, które prowadzili pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Grabowcu.
Zabawy dla dzieci były zróżnicowane: gry planszowe jak warcaby, szachy, zabawa w kalambury, układanie puzzli, gra w Twistera. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne: pieczenie pizzy i smażenie faworków. W studio G-Sound nagrywaliśmy piosenki, które można odsłuchać na naszej stronie internetowej. W pierwszym tygodniu ferii zimowych byliśmy w kinie na filmach „Więzień labiryntu” i „Jumanji” oraz na lodowisku w Zamościu.
Drugi tydzień sprzyjał zabawom w plenerze – pojechaliśmy do Dańczypola wozem strażackim. Świeży śnieg umożliwił zjazdy na sankach i inne zabawy. Na zakończenie wycieczki dzieci rozgrzały się gorącą herbatą i zjadły kiełbaskę z grilla. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wyjazd do chełmskiego aquaparku. Następnego dnia na zajęciach plastycznych robiliśmy maski karnawałowe, ozdabialiśmy salę na zabawę z „Mikołajem”. Powstały również piękne lampiony z makaronu lasagne, plastelinowe postacie, serca na Walentynki oraz wiele innych prac.


2018.02.11 - FERIE ZIMOWE